Erkekler Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?
Erkekler Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ? Erkekleri Etkileme Yolları Nelerdir ?

Kadınlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi de erkeklerin kadınlardan hoşlandıklarını nasıl belli ettiğidir.Peki 'erkekler kadınlardan etkilendiğini nasıl belli eder' gelin yakından inceleyelim.


Genellikle erkekler duygularını çok rahat ifade edemezler,üstelik karşı taraf içine kapanık bir erkek ise bu durum daha da sıkıcı bir hal alabilir.Bazı durumlarda ise erkekler karşı taraftan ne kadar hoşlansalar da kendilerini yanlış ifade edebilirler.

Her kadının merakıdır,hoşlandığımız erkeklerin acaba bizden hoşlanıyor mu sorusu...Bazı ipuçları ile erkeklerin hoşlanma belirtilerini anlayabilmemiz mümkün olabilmektedir.Bu belirtiler dışarıdan aslında anlaşılsa da her kadın emin olmak isteyecektir.

Gelin erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtilerine beraber bakalım.

1) Konuşma İsteği: 

Sizinle iletişim halinde iken hemen hemen her konu ile ilgili sizinle iletişim halinde olmayı ister,ve de hayatınıza dair sorular sorarak sizinle ilgili bilgilere ulaşmaya çalışır.Sevdiğiniz ve de sevmediğiniz şeyler,en sevdiğiniz filmler,okumayı sevdiğiniz kitaplar,hobileriniz vb. 
Bu başlıkta ele almamız gereken en belirgin belirtilerden biri de ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla bizim hakkımızda bilgilere ulaşmaya çalışmaları ve onlardan bizim hakkımızda bilgiler istemeye başlamalarıdır. Konuşurken gözlerinizin içine bakmaktan çekinmiyor ise bu durum erkeklerin ilgilerini anlamanın diğer yollarındandır

2) Bakışlar:

İşte en merak edilen ve de en çok anlaşılan durum.Erkekler hoşlandıkları kadınların gözlerinin içine bakmaya bayılırlar,eğer bir erkek gerçekten hoşlanıyor ve de beğeniyor ise her fırsatta gözlerinizin içine dakikalarca bakmak isteyecektir. Günlük hayat içerisinde her insan iletişim kurarken göz temaslarına girer,fakat bahsettiğimiz durum tam anlamıyla bu göz temaslarının normal göz temaslarından daha da fazla sürmesidir.Bu uzun bakışmaların ardından sıra baştan ayağa sizi süzmeye gelmiştir ve bu durum da en belirgin belirtilerdendir.3) Davet

Tabiki de hoşlandığımız bir erkekten özel bir yemek daveti aldıysak bu erkeğin de boş olmadığı anlamına gelebilir.İlgili davet herhangi bir iş buluşması değil ise bu durum genellikle kadının lehine gelişecektir.Erkekler hoşlandığı kadınlar ile fazlasıyla zaman geçirmek isterler.
4) Tensel Temas

Erkekler fiziksel olarak hoşlandığı kadınlara dokunmak isterler,elimize,omzumuza,saçlarımıza...Her ne kadar bu eylemleri isteyerek yapıyor olsalar da bazen içlerine kapanık oldukları için bu durumları inkar ederler.

5) Anlamsız Hareketler

Erkekler bazı durumlarda hoşlandıkları kadın karşısında saçma sapan hareketlerde de bulunabilirler, gereksiz ve de zamansız espriler ile kadınları güldürmek isteğinden dolayı bu durum bazen gülünç durumlar da alabilmektedir.Yine bazen hoşlanan erkekler ellerini nereye koyacaklarını bilemezler ve de elleri saçlarına ya da yüzlerine gider.6) İltifat ve de Espri Yapma İhtiyaçları
Özellikle duygularını rahatlıkla ifade eden erkekler hoşlandıkları kadınlara dakikalarca iltifatta bulunurlar ve kadınların espri yapan erkeklerden hoşlandığını bildikleri için mizah kullanarak kadınları güldürmeye çalışırlar.Duygularını rahatlıkla ifade edemeyen çekingen erkeklerin hoşlanma belirtilerini ise sahiplenme ve de koruyucu cümleler kurmalarından anlayabilirsiniz.
7)Mimikler 
Erkekler sizinle konuştuğu esnada jest ve mimikleri ile de hoşlandıklarını belli edebilirler. Size bakarken ve iltifat ederken kullandığı cümleleri dışarıya yansıtırken yüz ve çene kasları ile bu durum mimikleşerek hoşlanma belirtisi olarak ortaya çıkar.Sürekli tebessüm ederek dişlerini size göstermeye çalışırlar.
8)Güçlü Hafızaları
Hoşlanan erkekler sizden edindiği bilgileri resmen beyinlerine kodlarlar,ilerleyen süreçlerde ansızın bu bilgileri unutmadıklarını size kanıtlamak isteyerek sizi etkilemeye çalışırlar,bu durum her kadının ilgisi çeker.


Yorum Gönder

0 Yorumlar

close