Soğan Suyu İle Zayıflama

soğan suyu kürü mucizesi
'Soğan Suyu İle Zayıflama'

Zayıflamak isteyenlerin genellikle ilk olarak başvurduğu yöntemlerden biri de kürler.Doğada o kadar mucizevi bitki var ki faydaları oldukça fazla. Bunlardan biri de kuşkusuz ki soğan.

Soğan suyu kürü ile kısa süre içerisinde zayıflamak mümkün olabiliyor. Tabiki de bu kürün lezzetine dayanabilen kişiler devam ederek başarı sağlayabiliyorlar.

Diyet listenizdeki besinleri tüketip bir yandan egzersizlere de devam ediyorken ilaveten soğan suyu kürünü de ekleyen kişiler kilo verme konusunda başarıya ulaşabiliyorlar.

Soğan suyu kürü toksinlerin vücuttan hızlıca atılmasını sağlıyor ve aynı zamanda da metobolizmamızın da daha hızlı çalışmasını sağlıyor ve bu sayede de kilo yakımı hızlanıyor.

Bitkisel kürler içerisinde oldukça önemli olan soğan  kadınlarda yumurtalıkta bulunan kistlerin koybolması ve adet söktürmek içinde kullanılabilmektedir. Evet özetle soğanla zayıflamak mümkün.

'Soğan Suyu İle Zayıflama'


Soğan Suyu Kürü Nasıl Hazırlanır ?

İki farklı yöntem ile bu kürü uygulamak mümkündür. İlkinde soğanları kaynatarak içme söz konusu iken diğer yöntemde ise soğanları katı meyve sıkacağı ile parçalayarak suyunu çıkarmak söz konusudur.


Kür ve Uygulanışı

1 litre kaynamakta olan suyun içerisine 4 adet ikiye ayrılarak parçalanmış soğanlarımızı atıyoruz. Soğanları attıktan sonra 5 dk kısık ateşte tutuyoruz ,ardından ılıması için soğan suyunu ocaktan alıyoruz. Soğan suyu ılıdıktan sonra her yemekten yaklaşık 30 dk önce 1 bardak bu suyu içiyoruz.


Aç karnına içilen bu su iştahınızı azaltarak metobolizmanızın hızlanmasını sağlayacaktır bu ise kilo verme konusunda vücudunuza destek verecektir.

Bu kürün etkisini gösterebilmesi için  1.5-2 ay süresince kullanılması önerilmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

close