Neden Kısa Saç ? Kısa Saçlı Olmak İçin 5 Neden

'Kısa Saçın Faydaları'


Bu yazımızla karşı karşıya kaldığına göre ya kısa saçların var ya da kısa saç modeli kesimleri için arayış içindesin.


Özellikle yaz aylarındaki kullanım rahatlığıyla bu durumu en iyi anlayacak kişiler hali hazırda saçları kısa olan kadınlardır. Bir gerçek de genellikle de saçlarını kısa tutan kadınların bir daha kolay kolay saçlarını uzatmadığıdır. Bunun nedeni ise kısa saç rahatlığına ulaşan kadınların uzun saçın zahmetli işlerine dönmek istememeleridir. 'Kısa Saç Modelleri'


Kısa Saçlı Kadınların Ne Kadar Şanslı Olduğunu Gösteren 5 Durum


Sabahları Hazırlanmak Çok Kolay


Kesinlikle kısa saçlı kadınların en büyük avantajı sabahleyin o tatlı uykularından uyandıktan sonra saçları için harcayacakları sürenin çok kısa olmasıdır.Uzun saçlıların en çok dert yandığı konu sabahleyin uyandıklarında saçlarının o kabarık ve dağınık görüntüsüdür.Sabahları saçlarınla çok fazla meşgul olmadığın için artık işine de geç kalmayacaksın !

Tarakla Savaşmayı Unutun
Birbirine geçmiş,dolanmış saçları taramanın ve düzeltmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz,hatta bu iş için saatlerini vereniniz bile vardır.Kısa saçlıların ise böyle bir sorunu asla olmaz,saçların birbirine dolanma,kabarma gibi durumları asla söz konusu değildir.Bu nedenlerden ötürü kısa saçlı kadınların dostudur taraklar!!!Bunaltıcı Değildir
Özellikle yaz sıcaklarında saçların ne kadar bunaltıcı olabileceğini tahmin edersiniz.Uzun saçları yazın açık kullanmak neredeyse imkansızdır.Fakat kısa saçlılar yaz aylarının gelmesinden korkmazlar.Seni bunaltmayan ve canlı kalan saçlarını yazın daha da çok seveceksin.


Spor Yaparken Sana Engel Olmaz
Kısa saçlar oldukça pratiktir.Saçlarını toplamaya gerek kalmadan rahatlıkla sporunu yapabilirsin.Spor sonrasında duşunu almak ve saçlarını kurutmak sadece dakikalarını alacaktır.

Daha Rahat Hareketler 

Uzun saçlıların problem yaşadığı konulardan birisi de saçlarının sürekli gözlerinin önüne gelmesidir.Çantanızda her hangi bir şey ararken ya da elinizden kaleminiz yere düştüğünde ve yere doğru hamle yaptığınızda o uzun saçlarınız size kabus dolu anlar yaşatabilir.Rüzgarlı havalarda bile kısa saçlı olmanın avantajlarını şimdi daha iyi anlıyorsunuzdur.
Tüm bu nedenler ışığında sen de kısa saç kesimi modellerini araştırmaya koyulacaksın !!!

Yorum Gönder

0 Yorumlar

close