Erken Rezervasyon Yaptırmanın Faydalarıtatil,balayı,erken rezervasyon antalya

Erken Rezervasyon Faydaları


Ülkemizde yeni yeni aşina olduğumuz bir kelime olan 'Erken Rezervasyon' aslında Avrupa'ya baktığımızda yıllar öncesine dayanan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor.

Erken rezervasyon'u Ocak aylarında başlayıp Mayıs aylarının başlarına dek uzanan indirim dönemleri olarak tanımlayabiliriz.

Yaz ayı için planladığınız bir tatil için öncesinden gezi sitesi erken rezervasyon planı ile ödeme yapıp satın aldığınız tatil size ciddi anlamda indirimler sunuyor.


ERKEN REZERVASYON İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLERE GELİN BERABER BAKALIM...

1) Tatil Tarihlerinizi Belirleyin.

Erken rezervasyonun aylar öncesinden yapılması bizim için bu noktada çok önemli.Bizim için en uygun tarihi belirleyerek işe başlamalıyız.Unutmamalıyız ki erken rezervasyon için ilk dönemlerde en fazla indirimden faydalanıyoruz,bu tarihin yakınlaşması ile birlikte bu indirim tutarları da haliyle azalıyor.Ayrıca popüler tatil mekanlarında yer bulmak bazen sorun olabilmekte,dolayısıyla yer bulamama durumuna düşmemek için otel erken rezervasyonlarımızı yaptırmalıyız.


2) Gideceğiniz Bölgeye Karar Verin.

Yoğun bir dönem geçirdiniz haliyle dinlenmeyi fazlasıyla hakettiniz.Size en uygun bölge hangisi,nasıl bir yere gitmelisiniz sakin ya da eğlenceli bir ortam mı olmalı.Kalabalıklardan hoşlanıyor musunuz ? Ya da insanların yoğun olarak tatil yaptığı yerlerde tatilinizi geçirmek ister misiniz? Bu soruların cevapları sizde saklı.Akdeniz ve Ege'de fazlasıyla tatil yapabileceğimiz yerler mevcut.3) Tatile gideceğiniz Oteli Araştırın ve Oteli Seçin. 

İnsanlar genellikle daha önceden tatillerini geçirdikleri otel ya da hotel'leri tercih etmekte.Alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz zor haliyle.Daha önceden memnun kalınmış bir tatil geçirip otelimizden memnun kaldıysak yine ortalama aynı senaryo ile karşılaşacağımızı düşündüğümüz için aynı otel'ler etrafında dönüp duruyoruz.Fakat gideceğimiz otele karar verdikten sonra bu oteller ile ilgili etraflıca bir araştırma yapabiliriz.Diğer insanların o otelle ilgili memnuniyetlerini ya da eleştirilerini okuyabileceğiniz ya da dünleyebileceğiniz bir çok uygulama mevcut. ( tripadvisor uygulaması). Erken rezervasyon otelleri'miz genellikle Akdeniz ve Ege kıyılarımızda bulunmakta.


4.Erken Rezervasyon Firmasını Seçin.

Otelinize karar verdikten sonra tatil siteleri arasında otele en uygun fiyatı veren firmayı bulun. tatilsepeti.com  gibi güvenilir sitelerden işlem yaptırabilirsiniz.


5) Erken Rezervasyon Sigortası Yaptırın.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanan müşterilere muhakkak,erken rezervasyon yaptırmasını tavsiye ediyoruz.Bu paketi satın aldığınızda tatilinizin son 72 saatine kadar sigorta altına alııyorsunuz ve herhangi bir nedenden ötürü tatilinizi iptal ettirdiğinizde ücretinizi geri alabiliyorsunuz.Tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz... 

<<<EVLİLİK ÖNCESİ DÜĞÜN HAZIRLIKLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER>>>

Yorum Gönder

0 Yorumlar

close